VČELÍ LÉČIVÉ PRODUKTY

MEDOVÁ LÉKÁRNA

O tom, že včelky svým pilným počínáním připravují řadu zdravých dobrot, už mnohé víme. Ale nejsou to jen zdravé lahůdky, jejichž přehled naleznete mezi našimi medovými speciály nebo medovou klasikou. Včelky připravují řadu produktů, které mají prokazatelně léčivé účinky, a právě s nimi bychom Vás rádi seznámili.


PRIPOLISOVÁ TINKTURA

Tato látka, v tradičním léčitelství tak hojně využívaná, je 100% přírodním produktem, který neobsahuje žádné chemické konzervanty. Oceníme ji zejména při nachlazení a bolestech v krku. Je-li inhalována, pomáhá se rychleji zbavit onemocnění dýchacích cest.

Výborně také dezinfikuje, například dutinu ústní. Lze ji velmi účinně použít pro zklidnění pokožky při štípnutí hmyzem nebo drobném zranění, stejně jako na bradavice nebo drobné vřídky. Často se používá také při ekzémech, kožních plísních nebo bércových vředech. 

Propolis 50ml
Propolis 50ml
Propolis de Luxe 50ml
Propolis de Luxe 50ml

PROPOLISOVÁ MAST

Propolisová mast má rovněž výborné desinfekční účinky. Je využívána při kožních onemocněních nebo jako podpora hojení u drobných ran, ekzémů či bércových vředů. 

Propolisová mast 50ml
Propolisová mast 50ml

MEDOVÝ BALZÁM

Má regenerační,protizánětlivé,hojivé a uklidňující učinky,lze jej používat i v domácí kosmetice,např. na rty,lokální masáže nebo popraskanou kůži. Hojně je využíván jako součást pleťové omlazující masky.

Medový balzám 50ml
Medový balzám 50ml